Šampaňské a ženy: SETKÁNÍ TŘETÍHO DRUHU

17. ledna 2009 v 13:56 | Amor |  orgasmus dne

Já vím, už druhý příspěvek na téma champagne, nebo-li - pro některé - chlast. Sorry, tohle je vážně tak vtipná reality show story, že se o ni musím podělit s celým světem. Tak si to tedy přečtěte!!!


OK, zapomeňte na chvíli na konflikt v pásmu Gaza, vyschlý plynovod z Ruska, světovou globální krizi nebo letecký zázrak River Hudson. V Praze se totiž koná Prague Wine Week. Tahle akce nepříliš světového významu do Champagne baru přitáhla ty největší socky a individua z Prahy, respektive všechny, kdo si chtěli dopřát speciální nabídky 1 + 1 sklenička vína/ champagne zdarma.


Je jasné, že něco takového jsem si nemohl nechat ujít ani já. A co se mi nepřihodilo… Dorazil jsem do tohoto středu "Bermudského trojúhelníku" zrovna ve chvíli, kdy to tam na baru rozjížděly tři grácie ve věku cca 25 až 35let (blondýnka a dvě brunetky). Nebylo ještě nijak pozdě večer, ale dámy už byly docela pod vlivem. Usadil jsem se na druhém konci toho dlouhého baru, dal si skleničku a začal je pozorovat. Nu což, nestíhal jsem je od samého počátku až do konce.


Ve chvíli mého příchodu se dotyčné dámy zrovna bavily o tom, jak jedna byla kdysi kdesi na nějaké akci s hromadným pánským striptýzem, na kterém byl jen "jediný, kterému se postavil… a to byl Rosenberg!" Já, sommeliér i naše penisy jsme v tu chvíli šli do smyku. Celou historku ta blonďatá kočka završila slovy: "A po striptýzu následovala beseda s přítomnými umělci…" To už se ty dvě černovlásky v její společnosti válely smíchy. Že prý je to ukrutně zábavná představa a jestli se obecenstvo ptalo na to, proč se postavil jen jednomu… Ufff. Bez mučení přiznávám, v tu chvíli jsem byl rád, že nejsem profesionální striptér a že můj penis kouká na tři hezké ženské a neposlouchá jejich slova (tj. nechce utéct někam hodně daleko)…


V druhém dějství si tyhle tři grácie nechaly dolít skleničky a prohlásily, že mají hlad. Jedna si vzpomněla, že si sommeliér před chvílí nechal z restaurace vedle přinést večeři. Tak se zeptala, co s ní frajer jako hodlá dělat a když odpověděl, že mu to maso příjde nějak tuhé, pravila: "Tak sem s tím, na bar, my to sníme." Blondýnka zakvitovala: "Jasně, hlad je nejlepší kuchař!" Než stačil sommeliér nechat přinést příbory, frajerky vzaly do ruky jehly a napichovaly s nimi kusy masa a brambor. Sommeliérova večeře v nich zmizela během tří minut. Během té doby dámy diskutovaly o nějakých chlapech, kteří jsou prej hňupi a megahňupi. Padala tam jména postižených, která si už nepamatuju a ani nechci. Z diskuse jsem totiž jasně poznal, že se musí jednat o ještě větší zoufalce, než byli ti striptéři, kterým se nepostavil. Ale holky se musely dobře bavit, protože se neustále smály a hulákaly, že tuten je hňup a tamten zase totální megahňup. Aneb, Nováka nebrat! Jaj, moje nervy…


Po večeři si holky zapálily, přičemž s hrůzou zjistily, že jim dochází cigárka. Černovláska se zeptala sommeliéra jestli má cigarety a když řekl, že v jeho podniku ne a tudíž si pro ně budou dámy muset zajít kamsi za roh, začala se trojice dohadovat, která z nich že to jako bude. V tu chvíli se otevřely dveře a dovnitř vstoupil mladý muž se ženou. V tu chvíli přišla nejlepší část celého divadelního představení. Jen, co se dvojice usadila na baru, zvedla se blondýnka ze židle a vrhla se na toho mladého muže se slovy: "Jééé, nejste náhodou pan Sedláček?", přičemž poté následovala tato scénka:
Pan Sedláček: "Ano, jsem pan Sedláček."
Brunetka č.1 se otočila k brunetce č.2 a praví: "Kdo je to?"
Blondýnka: "Já vás hned poznala! I ten Váš oblek… Nedávno jsem s Vámi četla rozhovor v novinách."
Brunetka č. 1 na pana Sedláčka: "To je asi jediný oblek který vlastníte, co?"
Pan Sedláček: "Ano, toto je můj jediný oblek."
Brunetka č.2 na všechny okolo: "Tak kdo nám zajde koupit ty cigárka? …Pan Sedláček?"
…Sommeliér koulí očima na všechny strany a naprosto nestíhá…
Načež pan Sedláček vytasil krabičku červených Lucky Strike a holkám je nabízí se slovy, ať si klidně poslouží. Brunetka č.2 se ostýchavě usmála, jednu uzmula a pravila: "No tak to já si tedy vezmu, když už nabízíte… Děkuji."


Po dalších 45ti minutách, ve kterých tyhle tři grácie dál perlily hláškami typu: "A kolikátou skleničku už vlastně mám? A která to vlastně je? …Ta druhá, ekonomická?" jim došlo, že se musí vrátit kamsi do práce, nebo jim zamknou barák a ony se nedostanou ke svým klíčům a notebookům. V tu chvíli už věci nabraly rychlý spád. Dámy se synchronizovaly a organizovaně postupně zaplatily, navštívily toaletu, zabalily se do kabátů a s pozdravy všem vypluly z podniku do neznáma.


PS: Sommeliér se později panu Sedláčkovi kdesi za bukem zřejmě musel omlouvat. Zjistil jsem totiž, že pan Sedláček je bývalý poradce Václavů Havla i Klause, vystudoval Yale a nyní je nejen hlavním ekonomem ČSOB, ale taktéž posledním aktuálním kandidátem na ministra financí…

Zdroje: autor, internet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama