SPREJEREM na festivalu

17. června 2008 v 0:52 | Amor |  český orgasmus


Na začátku srpna se chystám na Sázavafest kde hodlám ve společnosti skvělé muziky - Roni Size, The Young Gods, Transglobal Underground, The Skatalites - předčasně oslavit narozeniny.

Jen doufám, že mi nikdo z výše uvedených nezkazí radost tak jak to nedávno na koncertě předvčerem svým fanouškům v USA udělal Kayne West.

Na festivalu Bonarroo měl hrát ve 2:45 ráno, což je samo o sobě už dost pozdě na lidi kteří (stejně jako já) si dnes příjdou moc staří na to aby se předávkovali speedem, koksem a extází dohromady, ale nakonec jeho set začal až ve 4:25. Téměř o půl páté ráno! Prý kvůli tomu, že Kayne potřeboval extra čas aby si pódium vyzdobil podle svých přestav. Jenže to už zřejmě fanouškům došly drogy, potažmo trpělivost, protože se rozzuřili, začali na pódium házet různé předměty a hlasitě hvězdě hip-hopu nadávat. Když se uklidnili, šli spát.
Ráno mu pak nechali na toi-toi kabinkách pěkný vzkaz (pro ty z vás kdo neumíte číst): FUCK KAYNE
Tak jen doufám, že se na Sázavafaest nebudu muset vybavit sprejerskými potřebami, line-up totiž není kompletní a časové termíny vystoupení tudíž tím tuplem ne.
Osobně bych preferoval následující časování - warm up v jakémkoli pořadí:
Clou, Gang Ala Basta, Gipsy.CZ, Hypnotix, Jiří Schmitzer, Majerovy Brzdové Tabulky, Mňága a Žďorp, Polemic, Prague Ska Conspiracy, Skyline, Southpaw, Sto Zvířat, Sunshine, Tleskač, UDG, Vypsaná Fixa, Wohnout.
A večer už bych přivítal - přesně v tomto pořadí:
The Skatalites, The Young Gods, Roni Size (Reprazent), Panteón Rococó (ska ze Ciudad de México), Sister Bliss (z Faithless) a Transglobal Underground.
Zde pár ochutnávek dopředu:
Transglobal Underground - Templehead


Roni Size Breakbeat Era - Our Disease


Panteón Rococó - La Carencia

Faithless - Insomnia


The Skatalites - Guns Of Navarone


Tak snad se vydaří počasí i program. Jestli ano, 2.srpna nás v Kácově čeká skvělý hudební zážitek!
Zdroje: youtube, dlisted, TMZ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama