Salt’n’Pepa & En Vogue: OH BABY BABY!

1. června 2008 v 0:04 | Amor |  foreigner orgasm


Fuck Beoncee (nebo jak se to píše), Rihanna, Fergie a další hvězdy dnešní "black music". Žádná ženská totiž neumí rapovat tak jako maminy ze Salt'n'Pepa a En Vogue!

Kromě hudebního talentu a skvělých hlasových dispozic se mi na nich vždycky líbilo i to, že se nikdy neoblékaly jako kurvy ze sado-maso filmů (i když 80tá léta neslušela žádné ženské ani omylem) a jejich muziku jste nemohli slyšet v supermarketech.
Salt'n'Pepa & En Vogue - Whatta Man (live from Hip Hop Honors 2005)Dá se říct, že od roku 1988 kdy Salt'n'Pepa vydaly singl Push It se na světové scéně holčičího rapu už nic zásadního nestalo.
To samé tvrdím o R'n'B s tím rozdílem, že tam za poslech stály vždy jen En Vogue a jejich album Funky Divas z roku 1992. Mimochodem v tom samém roce vydaly Salt'n'Pepa svůj komerčně nejúspěšnější singl Let's Talk About Sex.
V roce 1994 se obě partičky daly dohromady a nazpívaly spolu singl Whatta Man. Rap meetsR'n'B v nejlepší možné formě. Pak nastal konec světa.
Když jsem tady včera vylepil old skool hip-hop od Beastie Boys, okamžitě jsem si na tyhle královny černé muziky vzpomněl a řekl jsem si, že vám je prostě musím připomenout.


Salt'n'Pepa - Push It


Salt'n'Pepa - Let's Talk About Sex


En Vogue - Free Your Mind


En Vogue - My Lovin'

PS: ještěže existuje Youtube a Wikipedia! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama