Prince je AROGANTNÍ KRETÉN

3. června 2008 v 2:13 | Amor |  devianti a úchylové


Lidi jako je Prince fakt miluju. They are so fucking special!

Když si na festivalu Coachella v dubnu zahrál Prince vlastní verzi úžasné písničky Creep od Radiohead, na Youtube se samozřejmě okamžitě objevily videoklipy. Ale jen na chvíli. Prince je totiž všechny nechal vzápětí odstranit s oficiálním vyjádřením, že se jedná o porušení jeho autorských práv.
Thom Yorke se smál, když si mu kytarista Ed O'Brien postěžoval, že se ani on nemůže podívat na jejich vlastní písničku (která je mimochodem taky jejich úplně prvním singlem vůbec):
"Really? He's blocked it?" asked Yorke, who figured it was their song to block or not. "Surely we should block it. Hang on a moment." Yorke added, "Well, tell him to unblock it. It's our ... song."
Prince viditelně žije na nějaké hodně vzdálené planetě přesvědčen o tom, že všechny písničky v této galaxii patří jemu a on si může dělat, co se mu zlíbí. Realita je samozřejmě úplně jinde: Prince je de facto zloděj a ještě k tomu arogantní kretén. Nejlepší bude, když si strčí hlavu do zadku a odletí zpátky na tu planetu, ze které sem na Zemi omylem spadl.
Tady je ta jeho verze, pokud vás to fakt tak moc zajímá.

PS: Stojí za zmínku, že video Radiohead má na kontě už téměř 7 milionů zhlédnutí. A taky fakt, že se jedná o editovanou verzi - v té úplně původní totiž Thom Yorke zpívá "You're so fucking special."
Zdroj: Billboard
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama