BANKSY a stupidní úředníci

8. června 2008 v 18:54 | Amor |  foreigner orgasm


Graffiti umělce Banksyho zná celá Británie. Jeho (nejen) pouliční umění navíc (nejen) Američané kupují za dost velký prachy. Zato úředníci v londýnském Islingtonu viditelně nemají Banksyho rádi.

Zatímco v aukcích se díla Banksyho prodávají klidně i za milion liber, obecní úřad nechal jeho poslední dílo přemalovat bílou barvou. Přitom ještě minulý rok sepsali úředníci seznam Banksyho děl která měla být od natěračů uchráněna. Letos už změnili názor s tím, že prý se jedná o graffiti jako každé jiné a podle toho se budou chovat. Bless them!

Letos v dubnu Banksy v nočních hodinách hned vedle kamerového systému postavil třípatrové lešení a s jeho pomocí vytvořil své dosud největší pouliční umělecké dílo. Krásný vzkaz národu s nejvyšším počtem CCTV kamer na světě. I toto graffiti úředníci vzápětí přetřeli na bílo.
Vzhledem k tomu, že Banksy není žádný amatér a jeho díla jsou opravdu skvělá, dost dobře jednání úředníků nechápu. Jejich snahy nakonec většinou dopadnou tak, že namísto zničených výtvorů talentovaného pouličního umělce zaútočí stupidní hňupi bez mozku.
Zde další díla Banksyho:
PS: Jak by asi Banksy dopadl v Praze?
Zdroje: mailonline, internet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama