SEX, morálka a POKRYTECTVÍ

26. května 2008 v 23:47 | Amor |  český orgasmus


Svět vytváří Bůh. A kdo vytváří hřích? Ďábel. Kdo tedy vytváří Ďábla? Samozřejmě, že Ďábla vytváří také Bůh. Ďábel tvoří hřích a Bůh tvoří Ďábla. Kdo je potom tedy skutečný hříšník, Ďábel nebo Bůh?

Úmyslně jsem se dlouhou dobu vyhýbal komentáři na téma nejsledovanější kauzy posledních měsíců, kterou tak urputně propírá tisk v bahnitém českém rybníčku českého bulváru…

Mluvím samozřejmě o rozvodu nějakého ošklivého rockera, jehož dlouhé vlásky připomínají blbě udělanou trvalou s nějakou nevýraznou tanečnicí. Frajer prý manželku opustil kvůli její nejlepší kamarádce, taky tanečnici. Ta svoji nejlepší kamarádku s manžílkem podváděla přímo před jejíma očima. Pro manželku tím tedy končí už druhý sňatek, přičemž poprvé se vdala za jiného vlasatého medvěda, který ji podváděl se vším, co se hýbalo a připomínalo aspoň z dálky ženskou.
Co na to říct? Jak se to vůbec mohlo stát? Kam se poděly morální hodnoty lidí a potažmo celé společnosti? A koho politovat? Nejspíš sám sebe, protože po pečlivém prostudování celého příběhu upadám do mdlob a jediné, co je schopno mě vzkřísit je moje jediná věrná milenka El Jimador reposado…
Ale když už o tom žvaním, nebylo to náhodou všechno tak trochu jinak? Nepodváděla třeba náhodou manželka toho svého frajera s někým jiným a on zároveň ji s tou tanečnicí, která zase kdesi jinde zároveň šukala další chlapy, kteří s ní podváděli své manželky? Tuhle teorii jsem samozřejmě nevykoukal ze dna prázdné flašky tequily, nicméně z dobrého zdroje vím, že je v ní přinejmenším kus pravdy. Navíc, každý kdo se pohybuje v prostředí "hvězdného českého šoubyznysu" moc dobře ví, jak to tam mezi těmi "celebritami" chodí. Holky s klukama i holkama a kluci s holkama i klukama. Aneb všichni se všemi.
Opravdu, příběh je to vskutku hodný titulních stránek novin a časopisů. Všichni bychom měli vědět, jací jsou tito lidi svině a darebáci. Ženská by přece neměla zradit svoji nejlepší kamarádku a stejně tak by manželé a manželky neměli podvádět své manželky a manžele. Od toho mají papír na kterém je jasně psáno, že si mají být věrní až za hrob! A zejména bychom měli odsoudit fakt, že všichni šukají se všemi.
A úplně nejvíce šokující na celém příběhu o hnusném týpkovi, dvou bývalých kamarádkách a zástupu jejich bývalých, současných i budoucích sexuálních partnerů je fakt, že oni toto své chování považují za naprosto přirozené! Hříšníci jsou to a shoří v pekle!
Vzkaz všem médiím které tuto naprosto nezajímavou kauzu pečlivě sledují:
Každá morálka vytváří pokrytectví, vyplývá to z její podstaty. Pokrytectví provází morálku. Je její součástí - jejím stínem. Vypadá to paradoxně, protože moralisté jsou lidé, kteří nejvíce pokrytectví odsuzují, ale jsou přitom jeho tvůrci. Oba fenomény budou existovat společně, jsou dvěma stranami téže mince. Morálka nám dává ideál, a my ideál nejsme. Jsou nám předkládány ideály, abychom si mohli vytvořit falešnou tvář a předstírat něco, co nejsme.
PS: Vám se nikdy nestalo, že vás podvedl nebo zradil někdo, koho jste milovali nebo komu jste bezmezně věřili? Ne? Tak se radujte a oslavujte, protože konec tohoto ideálního stavu je jen otázkou času. C'est la vie…
Zdroje: dama.cz, idnes a další úžasné podrobnosti na Aha a Super
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama