Ellen NEBO Elena?

13. května 2008 v 1:22 | Amor |  orgasmus dne


Jedna je Angličanka a druhá Ukrajinka. Ani jedna zřejmě neumí vařit (a guláš už vůbec ne). Ale i tak je chci obě za ženu!

Jedna by mě vozila na lodičce a druhá na žabičce.

Ví se totiž o mně, že miluju rychlost - na moři, na silnici, v práci i při pití panáků tequily. Takže je jasné, že taky miluju ženský které se mi v rychlosti umí vyrovnat. U Ellen a Eleny by mi ani nevadilo, že jsou na moři, respektive na silnici, rychlejší než já. S těmi panáky bych je ale určitě dostal pod bar rychleji než by stačily utéct. Takže ve výsledku by to bylo 1:1.
Ellen jsem si poprvé všiml v roce 2000, to jí bylo 23 let a se svojí jachtou Kingfisher si sama zaplachtila z Velké Británie do USA v čase 14 dní, 23 hodin a 11 minut, což je dodnes platný světový rekord v plavbě přes Atlantik z východu na západ a nejlepší světový čas kterého kdy jakákoli jachtařka dosáhla.
Když si v roce 2001 jako nejmladší přihlášený účastník soutěže dovolila málem vyhrát Vendée Globe, zamiloval jsem se. Michel Desjoyeaux měl tenkrát zpekla štěstí, protože už někde uprostřed Atlantiku ho Ellen dohonila a přetahovala se s ním o první místo až do samého konce, kdy Kingfisher narazila na nějaký ponořený kontejner a Ellen ztratila den opravami lodě. I tak do cíle dorazila jako druhá v celkovém pořadí a zároveň nejrychlejší sólo jachtařka planety.
Rekord v plavbě z východu na západ Ellen samozřejmě nestačil, takže v roce 2004 vyměnila Kingfisher za trimaran BQ/Castorama který něžně pojmenovala Nemo a opačným směrem si zaplachtila z USA zpátky domů do Anglie v čase 7 dní, 3 hodin a 50 minut. A byl z toho další rekord, tentokrát nejrychlejší plavba ženou přes Atlantik jak v singlu tak v týmech.
Když v roce 2005 překonala světový rekord Francise Joyona v nejrychlejší plavbě okolo zeměkoule, už jsem pro ni měl připravený snubní prstýnek s obrovským briliantem. Ellen a Nemo zvládli 50,660 km za 71 dní, 14 hodin a 33 sekund v průměrné rychlosti necelých 30km/hod. Nezdá se to sice moc, ale kdo někdy plachtil na katamaránu, potažmo trimaranu, ten ví o čem mluvím.
Tento rekord Ellen vydržel až do letošního roku, kdy se Joyon vzpamatoval a se svým trimaranem IDEC II znovu svůj původně ukradený rekord překonal o nějakých 16 dní. Jenže by to nesměl být chlap, aby se to neobešlo bez menšího problému. Toto už byl totiž jeho druhý pokus, při tom prvním v roce 2005 se mu jeho milovanou IDEC I podařilo roztřískat o pobřeží Francie v momentu kdy se šel sladce vyspinkat a lodičku si pustil na autopilota.
....
Elenu jsem objevil teprve nedávno a úplně náhodou. Nic moc o ní nevím, tedy kromě toho, že je dcerou nukleárního vědce z Kijeva a ze všeho nejraději se prohání na své "Kawasaki big ninja, ZZR-1100 (ZX-11)" známé jako "big Zed" nebo "eleven". No není to sice nejnovější model do kterého bych šel já, ale o to vůbec nejde. Elena se svojí žabičkou totiž nejraději jezdí na místa plná kvalitních silnic bez aut a většinou i bez lidí. Ze všech závodních okruhů na světě má nejraději ten skrz Černobyl.
Vzhledem k tomu, že i její otěcko má větší strach z rychlosti její motorky než z toho, že by se mu dceruška domů vracela radioaktivní, Elena bezpochyby ví, co dělá. Já bych s ní do toho Černobylu jel hned! Ani by mi nevadilo, že by mě nenechala řídit ani bych nemohl jet na vlastní žabičce, přece si před sebou nenechá na silnici vířit radioaktivní prach! Jen bych si vzal flašku El Jimador reposado a fotil bych Elenu v akci. Každopádně si přečtěte její Deníček z Ghost Town, jak ho sama nazývá.
PS: Ještě pořád hledám tu pravou která mi bude vařit guláš, žehlit košile, masírovat záda i moje ego. Až ji najdu, nepustím ji na moře samotnou a Ninju jí rovnou zakážu!!!
Zdroje: internet + mé oblíbené stránky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama