SPROSŤÁK Barney

7. dubna 2008 v 23:49 | Amor |  orgasmus dne


Zvířátka mám rád a papoušky obzvlášť.

A úplně nejraději mám Barneyho (ten vpravo samozřejmě):

Barney je sice sedmiletý zlatomodrý ara, ale nadávat umí přinejmenším stejně dobře jako tahle parta!
Sprostá slova nejtěžšího kalibru v angličtině se prý naučil od svého původního majitele. Když ho pak přestěhovali do nějakého veřejného prostoru kde měl bavit lidi, trvalo mu asi pikosekundu než spáchal nějaký skandál a byl znovu přestěhován - tentokráte do rezervace divokých zvířat.
Všichni ti chytří lidé si už mysleli, že mají vyhráno a chystali se Barneyho sprostá slova odnaučit. To by ho ovšem museli umístit na samotku, což dost dobře nešlo, protože papoušci jsou velmi společenská zvířátka. Celý pokus o nápravu tudíž skončil tak, že dnes už není sprostý jen jeden pták, ale rovnou tři. Barney totiž rozšířil svoji víru nazývat věci pravými jmény na dva šedé afričany Sama a Charlieho.
Chovatelé jsou z nepředpokládaného vývoje situace téměř zoufalí, dávali prý si bacha na huby aby se ti dva nic nenaučili a protože už mají dalšího papouška jménem Sunny který na ostatní křičí "držte zobáky!" kdykoli začnou, nikdo nepředpokládal do jakých odstínů se Sam s Charliem vybarví. Na Sunnyho evidentně všichni tři zvysoka serou.
Nejlepší na celé věci je fakt, že papoušci ara se dožívají věku 70ti let a všem je tudíž jasné jak hodlá Barney strávit dalších cca 60 let svého života.
PS: Při pohledu na Barneyho ošetřovatele mě taky napadají kapku sprostší slova... sorry, nemůžu si pomoct! :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama