Kája Gott je FRAJER

20. dubna 2008 v 17:39 | Amor |  český orgasmus


Tak už konečně vím, na co balí staří dědci mladý maso!!!

Už je to tak, klíčem k úspěchu jsou cenovky na spodních stranách bot a předražené oblečky v barvě průjmu. Tohle může napadnout opravdu jen velkého mistra se zlatým slavíkem v hrdle...
.

Celý život přemýšlím o tom, proč letí mladý holky na starý týpky. Zlé jazyky tvrdí, že prý kvůli prachům, ale tomu se mi nikdy nechtělo věřit. Zvláště ne poté, co se moje jediná vyvolená zamilovala do chlápka o dvacet let staršího a ještě k tomu ženatého. Namísto řádného zdůvodnění mi pak při odchodu řekla jen "zmlkni, kreténe." Jak milé...
Zpátky ke Kájovi a jeho magickému kouzlu kterým očaroval svoji mladou manželku. Zatímco já debil hledal odpověď na dně nespočetných panáků tequily, seriózní a důvěryhodný časopis Aha tuto záhadu vyřešil okamžitě. Za všechno můžou na botách "omylem" ponechané cenové štítky.
Samozřejmě se musí jednat o částku v řádech kterými platí úspěšně rozvedení prachatí starouši alimenty na své děti, tedy nějakých 25 tisíc Kč. Jak by řekl klasik "přesně v Kájově super stylu." Když k tomu přidáme jeho nádherné lesklé obleky ušité podle poslední módy a hlas arizonské pěnice, na světě je naprosto neodolatelný idol všeho živého co kdy chodilo po této planetě.
Takže teď když už vím jak na to, nezbývá než někde sehnat masku staříka plus cenovku s tím správným počtem čísel. Nemáte někdo něco vlastního anebo aspoň dobrý tip? Vyměním za tenisky na podpatku od Toma Cruise!!!
UPDATE: Internetový deník Aha dnes, 6.5. ve článku Karel Gott obnažen! cituje Káju na téma jeho nádherného hnědého sáčka takto ""Měl jsem ho na sobě snad jenom čtyřikrát, a to ho mám možná deset let. Přišlo mě na bezmála tři tisíce eur!"
Sám mistr tím potvrzuje, že jeho vkus na oblečení je naprosto příšerný a ještě k tomu je to naprostý idiot, protože za ty prachy si při tehdejším kurzu mohl pořídit přinejmenším 60 hodin sexu s děvkama za takových 2 tisíce kaček na hodinu. Nebo třeba aspoň něco slušného na sebe, v čem by nevypadal jak chodící průjem.
Zdroj obrázků: internet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama