Jsme všichni NORMÁLNÍ?

3. dubna 2008 v 0:31 | Amor |  český orgasmus


S kolika lidmi jste se ve svém životě (doteď) vyspali?

Ne, že by mě to zas až tak moc zajímalo, ale občas je dobré nastavit zrcadlo realitě a nahlas si říct jaké jsme to vlastně všichni děvky. Ženské i chlapi.

Když nějaký britský politik jménem Nick Clegg v tisku prohlásil, že ve svém životě nespal s více než asi tak 30ti ženami, musel si v zápětí připadat jako nějaká hodně výkonná primátorova kurva. Na jeho hlavu se sneslo pohoršení a opovržení ze všech stran. A je úplně šumafuk, že 15 mu bylo už někdy hodně dávno.
Od té chvíle se počet sexuálních partnerů mezi lidmi začal řešit i v tak seriózních britských novinách jakými jsou bezesporu The Guardian. Super! Zajásal jsem nad představou, že se konečně dozvím něco zásadního... třeba to, že se svými zářezy na pušce bych se měl přihlásit o zápis do Guinessovy knihy rekordů.
Ale ouha. Po přečtení několika článků na toto téma (nejen v Guardianu) mi bleskově docvaklo, že bude přece jen lepší se v tom radši vůbec nerejpat. Proč?
Protože lidi stejně lžou!
My chlapi kteří jsme od přírody naprogramováni šukat, šukat a zase šukat, prý svá čísla značně nadsazujeme. Konkrétně x2. Když tedy chlap prohlásí, že spal s 30ti ženskými jako výše uvedený politik, pak se reálné číslo blíží spíš hodnotě 15. Naopak ženské reálná čísla rovnou dělí číslem 3. Prý se bojí aby nevypadaly jako kurvy.
Všechny dosud provedené studie na toto téma výše uvedenou teorii jen potvrzují. Guardian zmiňuje například průzkum psychologa Normana Browna provedený v roce 2005 na University of Alberta v Kanadě ve kterém muži nahlásili průměr 31,9 partnerky, přičemž ženy uvedly průměrné číslo 8,6 chlapa. To samozřejmě vůbec nedává smysl, protože to bychom pak my chlapi museli šukat sami sebe, další chlapy nebo bůhví koho/co ještě.
Kromě zjištění, že ohledně čísel má většina lidí tendenci lhát se zjistilo i to, že ženské opravdu k sexu přistupují jiným způsobem než muži. Zatímco chlapi pečlivě počítají a dokumentují, ženské mají tendenci pamatovat si sex jen s těmi chlapy které milujou. Respektive abych byl přesný, pro ženu samotné počítání sexuálních styků znamená nějaké nelogické odtržení od citů a taky okolností. Tím pádem do svých oficiálních čísel nezahrnují opilecké sexuální avantýry na jednu noc ani partnery z krátkodobých nedůležitých vztahů a dokonce ani chlapy kteří v posteli stáli za starou belu.
Ježiš. Můj velký, ale jednoduše uvažující, mozek napumpovaný testosteronem začíná tušit, že někde je něco hodně blbě. A můj jednooký had najednou začíná klást dost nepříjemné otázky. Třeba tu, jestli si ho některá z těch více než tří tisíc prozkoumaných vagin vůbec pamatuje.
Zoufale nyní přemýšlím jak svůj penis uklidnit. Asi mu budu muset postavit pomník, koupit nové kolo nebo sebe celého aspoň nechat stylově pohřbít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik sexuálních partnerů jste měli vy?

žádného 25% (1)
jednoho 25% (1)
8,6 0% (0)
31,9 0% (0)
nepamatuju si 25% (1)
nepočítám 25% (1)

Komentáře

1 Diablo Diablo | 6. dubna 2008 v 18:22 | Reagovat

4 xDDDDD a nehhodlamm to menit ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama