Čína - Velká Británie 1:0

7. dubna 2008 v 7:58 | Amor |  devianti a úchylové


Dva tisíce britských policistů nedokázalo uhlídat olympijskou pochodeň při běhu Londýnem. Na pomoc musela přiletět speciální ochranka z Číny.


Co si, proboha, britští poskoci Pekingu vlastně mysleli? Že snad lidé té krvavé pochodni natáhnou červený koberec a shromáždí na její počest pionýry s mávátky?
Nenechme se vysmát, že jde ještě pořád o sportovní akci která nemá s politikou nic společného: s krvavou pochodní běželi - nebo v přikrčení téměř na kolenou se plazili - nejen sportovci, ale i britské celebrity pozvané a zaplacené sponzory.
A když tyto velvyslance olympijské myšlenky hned od začátku policie nedokázala ochránit a málem došlo k uhasení ohně, nastoupili na trasu tajní bodyguardi speciálně přivezení rovnu z Číny.
K celé akci mě napadá jediné: proč britové nevyřešili celou akci opravdu logicky a jednoduchým zůsobem? Mohli přece rovnou pozvat padesát tisíc členů čínské armády kteří by prostě celé okolí trasy obstoupili kordonem, vystříleli by všechny protestující a zároveň by olympijskému ohni ještě nadšeně mávali. Velká Británie by tak ušetřila milion liber a (téměř) všichni by byli šťastní a spokojení...
Amen! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama