Příští olympijské hry v OSVĚTIMI?

24. března 2008 v 22:49 | Amor |  devianti a úchylové


V historii celosvětového sportu se ještě nikdy nekonalo něco tak odporného jako jsou plánované olympijké hry v Číně.

Ať si říká kdo chce, co chce, olympijské hry v Číně jsou tou největší blamáží v historii moderního celosvětového sportu. Pokusy Číny "upevnit" své postavení mezi velmocemi na této planetě ponechám bez komentáře, o to více mne ale znechucuje způsob jakým zbytek světa na této blamáži spolupracuje.

Aby bylo jasné - olympijské hry se v Číně nikdy něměly konat, tedy alespoň ne do té doby než se tato primitivní autokratická banda zločninců přemění v civilizovanou společnost ve které slovo "demokracie" nebude výsměchem všemu, co naplňuje jeho obsah.
Je mi úplně ukradené, že na případný bojkot her by doplatili zejména sportovci, jak se vyjádřil nějaký dement z MOV. Taky jsem celé své mládí tvrdě pracoval na tom, aby mne přijali na práva a když z toho nakonec nic nebylo, přežil jsem... a žiju dodnes. Nesouhlasím tudíž s tvrzením, že by zrušení her zničilo nějakému sportovci kariéru. A i kdyby, na světě přece existují i jiné úspěchy než je medaile vybojovaná v zemi, kde se nedodržují základní lidská práva a kde de facto neexistuje respekt k ničemu živému.
Mimochodem, kolik z těch nažhavených sportovců kteří se o medaile poperou bude bojovat čistými zbraněmi? Kolik z nich bude na stupních vítězů oslavováno vědíce, že se k medaili dostali za pomoci dopingu?
Celá tahle blamáž nemůže dopadnout jinak než, že miliony diváků budou u televize slintat při pohledu na nějakého vysmátého nadopovaného atleta který bude svoji medaili přebírat z krví potřísněných rukou vykrmeného a stejně vysmátého "Mao Zedonga".
Ignoranci všech zúčastněných jen dokazuje fakt, že na náměstí Tiananmen (kde komunisté v roce 1998 postříleli demonstranty... pamatujeme?) se budou konat soutěže v triatlonu a plážovém volejbalu. Říkám si, jestli by sportovci se stejnou radostí a vášní předváděli své výkony třeba v Osvětimi přímo na dvoře trestaneckého lágru.
Nakonec ale budou všichni spokojení - Čína, sponzoři, nadopovaní sportovci i televizní čumilové. Budou to krásné, barevné a bezstarostné hry plné olympijského ducha, bla bla bla... Už se mi derou slzy do očí!
Tak mě napadá... nechtěli by se všichni výše uvedení do Číny odstěhovat nartvalo...???
Fotky z příprav Číny na olympiádu:
Další informace a fotografie zde, tady, tam a taky tady.
Na dotaz "China Animal Cruelty" Google vypsal zhruba 2, 040,000 odkazů...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama