Dvě mouchy JEDNOU RANOU

29. března 2008 v 14:21 | Amor |  devianti a úchylové


Viděli jste někdo epizodu seriálu A je to! ve které Pat a Mat doma instalují satelit?

Já nikoli. Existuje vůbec díl s tímto tématem? Pokud ne, tvůrci večerníčku by se při jeho natáčení mohli inspirovat třeba následujícím příběhem.

Nějaký chytrák jménem Ronald Long z města Deepwater v Missouri se rozhodl si doma nainstalovat satelitní příjmač. Když se mu delší dobu nedařilo do stěny v ložnici vyvrtat díru, vzal si na pomoc pistoli ráže .22. Při použití tohoto pracovního nástroje vyšly z pistole dvě rány z nichž ta druhá zasáhla jeho manželku nacházející se v tu chvíli na zahradě a smrtelně ji zranila.
Úřady nyní zjišťují do jaké míry se jedná o neúmyslné zabití nebo o nešťastnou náhodu. Ronald byl přesvědčen, že se celá jeho rodina nachází uvnitř domu a nikomu tedy nehrozí žádné nebezpečí. V normálním případě by takový člověk byl obžalován, ale v tomto případě bude Ronaldův osud záležet na rozhodnutí žalobce.
Tak nad tímhle příběhem mi ovšem zůstává rozum stát. To by opravdu nevymysleli ani Pat a Mat. To by nevymyslel snad ani Beavis s Buttheadem nebo praštění týpci z Jackass. Něco takového se může stát opravdu jen v USA kde je ústavním právem všech občanů vlastnit střelnou zbraň.
Ronald Long na sebe může být opravdu hrdý, jednou ranou totiž zabil dvě mouchy. Nyní se může v klidu pohodlně usadit na gauč, otevřít pivko a do nekonečna sjíždět porno.
Dobrá rada na závěr: toto doma taky raději nezkoušejte:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké pracovní pomůcky používáte pro práce tohoto druhu?

nějakou vrtačku 25% (1)
dobré slovo 0% (0)
baseballovou pálku 0% (0)
pistoli, revolver, brokovnici nebo AK-47 50% (2)
u nás doma maká jen manželka (partnerka) 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama